Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Večeře v BODYFOOD

Datum: 20.9.2018 | Zhlédnuto: 1642x

Nově pro Vás připravíme na objednávku i zdravou a vyváženou večeři. Objednejte si ji den předem do 10:30 hod na našem telefonu 774166071 či emailem na bodyfoodcb@gmail.com. Menu najdete zde na našem webu.

 Přátelé máme pro vás NOVINKU! Od pondělí 24.9. pro vás začínáme vařit večeře! Již nemusíte po příchodu domů vymýšlet, co připravíte k večeři či trávit čas u plotny, který můžete využít lépe. Navaříme za vás a vy si můžete užít čas pro sebe, svou rodinu či přátele. Zní to skvěle, že?

 

Večeře v BODYFOOD jídelně

Jedná se o pokrmy LOW CARB, tedy s nižším obsahem sacharidů, vhodnější například jako večeře pro ženy či hubnoucí. Jedná se o lehké pokrmy bez příloh, na bázi bílkovin, zeleniny a zdravých tuků.

 Jak to funguje? V denním menu na našich webových stránkách www.bodyfood.cz najdete nově položku VEČEŘE. Protože nechceme plýtvat a vyhazovat nespotřebované jídlo, rozhodli jsme se jít cestou objednávek. Pokud tedy chcete večeři (na další den), objednejte si ji stejně, jako si objednáváte oběd přes náš vlastní rozvoz. Jinými slovy, zavolejte na telefonní číslo 774166071 s objednávkou obědového menu (na ten den) či večeře (na další den) nebo napište objednávku na náš email bodyfoodcb@gmail.com. Pozor! Objednávky na večeře na další den přijímáme do 10:30 hod (telefon i email) z technického důvodu a včasného pořízení čerstvých surovin pro daný počet objednaných večeří. Pokud si chcete k večeři objednat i jiný pokrm z denního menu, než ten, který nabízíme jako večeři (například vydatnější jídlo či to, na co máte chuť), objednat si ho můžete stejným způsobem. 

Večeře budeme rozvážet ZDARMA daný den společně s obědovým rozvozem. Pokud si tedy objednáte obědové menu (polévka a hlavní jídlo) i večeři, dovezeme vám vše společně, a ještě od nás dostanete salátek ZDARMA. Užijte si vyvážené a chutné jídlo a starosti s vařením přenechte nám!