Rezervace a objednávky jídla

Datum: 23.11.2018 | Zhlédnuto: 3142x

Objednejte si své jídlo včas, ať na Vás zbyde...:)

Přátelé jídelny BodyFood,
děkujeme vám, že nám zachováváte přízeň a jídla jdou na odbyt. Jsme za to moc rádi. Připomínáme, že JSME JÍDELNA. Je třeba na to pamatovat, když k nám jdete na oběd (zejména po 12 hodině) a nebo když již nemáme zrovna jídlo, na které jste měli zálusk. Vaříme denně kolem 80-100 jídel, přesto se může stát, že zrovna jídlo, na které jste měli zálusk bude rychle pryč.  Pokud se toho chcete vyvarovat a je to ve vašich možnostech, objednávejte si jídlo přes NÁŠ ROZVOZ ZDARMA do 10:00 hodin nebo využijte rezervaci jídla telefonicky na našem čísle 774166071, pokud jste si jisti, že si jídlo vyzvednete v době výdeje (do 14 hod) u nás v jídelně.


Další možností je objednat si jídlo na celý týden s rozvozem zdarma zasláním souhrnné objednávky emailem (což preferujeme). Ke komunikaci s naší jídelnou a objednávkám pište prosím na email bodyfoodcb@gmail.com. Těmito drobnými kroky si můžete zajistit jídlo pro sebe i své blízké/kolegy v práci a budete mít jistotu, že jídlo bude. 


Pokud nás jdete fyzicky navštívit do jídelny (za což jsme rádi a také rádi poznáváme vás - naše strávníky osobně), nemůžeme vám ale zajistit to, že všechna jídla budeme mít až do konce výdejní doby tedy do 14 hodin. Proto se na nás nezlobte a raději si zarezervujte, na co máte chuť (telefon, email). 
DĚKUJEME VÁM! 


Jídelní lístek můžete shlédnout na našem webu www.bodyfood.cz a případně si rovnou objednat, na co máte chuť. TÝM BODYFOOD :)


Sponzoři

Privátní aktuality