Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Rezervace a objednávky jídla

Datum: 23.11.2018 | Zhlédnuto: 142x

Objednejte si své jídlo včas, ať na Vás zbyde...:)

Přátelé...
děkujeme vám, že nám zachováváte přízeň a jídla jdou na odbyt. Jsme za to moc rádi. Připomínáme, že JSME JÍDELNA. To jste si jistě již všimli. :) Jen je třeba na to pamatovat, když jdete na oběd (zejména po 12 hodině) a nebo když již nemáme zrovna jídlo, na které jste měli zálusk.
Přestože vaříme denně kolem 60 jídel, poslední týden se nám stalo díky vašemu velkému zájmu, že jsme již měli omezenější výběr nebo po 12 hodině snědeno vše. Za to se vám omlouváme, a v rámci prevence vyhazování jídla zatím nebudeme dramaticky navyšovat objemy porcí. Pokud je to tedy ve vašich možnostech, objednávejte si jídlo přes NÁŠ ROZVOZ ZDARMA do 10:30 hodin. Dále využijte rezervaci jídla telefonicky na našem čísle 774166071, pokud jste si jisti, že si jídlo vyzvednete v době výdeje u nás v jídelně.
Další možností je objednat si jídlo na celý týden s rozvozem zdarma zasláním souhrnné objednávky emailem (což preferujeme). Ke komunikaci s naší jídelnou a objednávkám pište prosím na email bodyfoodcb@gmail.com. Těmito drobnými kroky si můžete zajistit jídlo pro sebe i své blízké/kolegy v práci a budete mít jistotu, že jídlo bude.
Pokud nás jdete fyzicky navštívit do jídelny (za což jsme rádi a také rádi poznáváme vás - naše strávníky osobně), nemůžeme vám ale zajistit to, že všechna jídla budeme mít až do konce výdejní doby tedy do 14 hodin. Proto se na nás nezlobte a raději si objednejte jídlo od nás s sebou nebo si zarezervujte (telefon, email) nebo zkrátka přijďte na oběd před 12 hodinou.
Od příštího týdne navyšujeme mírně počet jídel, přesto vás prosíme o shovívavost, trpělivost a ochotu spolupracovat s námi na objednávkovém systému, který je v procesu programování a měl by za nějaký čas fungovat přes náš web. DĚKUJEME VÁM! 
Jídelní lístek můžete shlédnout na našem webu www.bodyfood.cz a případně si rovnou objednat, na co máte chuť. TÝM BODYFOOD :)