Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Pochvala, která zahřeje u srdíčka

Datum: 5.5.2018 | Zhlédnuto: 1404x

Zleva: nutriční terapeutka BODYFOOD Bc. et Bc. Ivetta Benýšková, specialista na výživu RNDr. Pavel Suchánek, provozní BODYFOOD Stanislav Raušer, šéfkuchař BODYFOOD Michal Lhottka

Před týdnem jsme měli tu čest, že k nám do BODYFOOD zavítal na oběd přední český specialista na výživu RNDr. Pavel Suchánek.

Před týdnem jsme měli tu čest, že k nám do BODYFOOD zavítal na oběd přední český specialista na výživu RNDr. Pavel Suchánek. Krátce úvodem, Pavel je vědecký pracovník v IKEM, člen Fóra zdravé výživy, vedoucí nutriční specialista české fotbalové reprezentace U15-U21, A-tým, odborný garant stravovacího režimu pro 10 mládežnických fotbalových akademií fotbalové asociace České republiky a odborný garant nutričních poraden FitBee (FitBee - odborné poradenství v oblasti výživy a sportu, které se specializují na výživu zdravých i nemocných lidí, ale především sportovců výkonnostních a vrcholových. A protože jídelní lístek a nutriční hodnoty pro vás v BODYFOOD zajišťuje právě poradna FitBee České Budějovice, je logické, že se Pavel přijel podívat, jak nám to v Budějicích jde a jak vypadá celý koncept a skladba stravy, kterou pro vás každý den připravujeme z čerstvých a lokálních surovin.Dovolujeme si s vámi sdílet radost za pochvalu nejen jídla, ale především koncepce a kalorické kalkulačky, která je velmi dobrým nástrojem, jak si každý z vás může orientačně spočítat doporučený příjem energie a velikost oběda vzhledem k zadaným parametrům. A to zdarma, na našem webu www.bodyfood.cz. Budeme se těšit na další návštěvu a tipy co dál zlepšovat.