Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Uvádíme energetické a nutriční hodnoty pokrmů!

Datum: 13.4.2017 | Zhlédnuto: 1427x

Energetické a nutriční hodnoty u všech jídel

Už žádné počítání kalorií...

Hlídáte si jídelníček a není vám lhostejná nutriční a energetická hodnota jídla, které jíte? Tak to jste u nás správně. V jídelně BODYFOOD zjistíte u každého jídla energetickou hodnotu, kterou pro vás počítáme na základě našich receptur a zároveň víte, kolik má vaše porce bílkovin, sacharidů, tuků a dokonce i vlákniny. Nejen jídelníček, receptury, ale i energetické a nutriční hodnoty jídel pro vás sestavuje naše nutriční terapeutka Bc. et Bc. Ivetta Benýšková z odborné nutriční poradny FitBee České Budějovice. Pokud si zapisujete jídelníček do kalorických tabulek a máte rádi přehled, vyzkoušejte stránku www.beetfit.cz, kde zároveň naleznete naše pokrmy pod heslem BODYFOOD a můžete si je zadat do svého jídelníčku. To vše zdarma. Snazší už to být nemůže!  

Přátelé, jistě jste si všimli, že u všech jídel v denním menu (ať už na webu nebo přímo na tabulích v jídelně) udáváme jistá čísla. Jedná se o energetickou hodnotu pokrmu a dále hodnoty živin, jako jsou sacharidy, bílkoviny, tuky a vláknina. S námi máte perfektní přehled o tom, jak je Váš oběd výživný. 
Pokud si hlídáte štíhlou linii, snažíte se zhubnout či naopak budujete svalovou hmotu, jednodušší už to být nemůže.
A pokud si říkáte, jak velký by měl vlastně být Váš denní kalorický příjem a hodnota obědu, zkuste si ho jednoduše spočítat pomocí kalkulačky přímo na našem webu na hlavní stránce.