Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Konec vyhazování, jídlo za polovic po 14 hod!

Datum: 20.8.2018 | Zhlédnuto: 1604x

Konec vyhazování jídla

Konec vyhazování neprodaného jídla, kterému nic není a je čerstvě uvařené. V rámci boje proti plýtvání jídlem zavádíme v BODYFOOD doprodej jídel s 50% slevou od 14 hod do vyprodání nebo do 17 hod.

Bojujeme proti plýtvání a vyhazování jídla

Každý Čech vyhodí v průměru skoro 70 kg potravin za rok. Jde přitom o potraviny, které jsou stále ještě „jedlé“ a jejich konzumace nikomu neublíží (zdroj ČT24). Problém zbylého jídla tíží i řadu restaurací a supermarketů. V západní Evropě se již snaží zamezit vyhazování jídla v restauracích i přes mobilní aplikaci ToGoodToGo (https://toogoodtogo.com/jobs). Ta zatím v České republice není, ale my jdeme s dobou a tento trend boje proti plýtvání jídlem chceme podpořit.  

I my v BODYFOOD jídelně bojujeme proti vyhazování zdravého a čerstvě uvařeného jídla, které ne vždy všechno prodáme. Protože vaříme každý den nové menu z kvalitních a lokálních surovin a neprodáváme jídlo z předešlého dne, tak jsme se rozhodli jít cestou proti vyhazování zbylého čerstvého jídla. A proto zavádíme možná jako jediní! v Českých Budějovicích!  možnost koupě zbylého jídla za polovinu ceny po době výdeje.

Od úterý 12.6.2018 zavádíme v BODYFOOD jídelně koncepci „JÍDLO ZA POLOVIC“. Chceme tak zabránit plýtvání a nabídnout vám přebytečné jídlo za polovinu jeho ceny, vždy od 14 do 17:00 hodin a do vyprodání zásob.  Jídlo nebudeme již ohřívat a bude připravené s sebou tak, abyste si jej mohli rovnou odnést domů, třeba jako zdravou večeři. Dotazy na zbylé pokrmy a zároveň jejich případná rezervace je možná pouze od 14:00 hod na čísle 774166071.   Važme si jídla a přestaňme ho zbytečně vyhazovat. Jdete do toho s námi ?